Як вибрати праску

Не дивлячись на те, що на сьогоднішній день більшість виробів виготовляються з немнучкої тканини, що не вимагає складного відходу і не схильною до утворення складок, все ж таки деякі речі нам доводиться гладити щодня. Вироби з натуральних тканин, таких як льон і бавовна, вимагають найбільш частого і ретельного процесу гладіння. Немнучким тканинам теж не перешкодить час від часу легке прасування. У даній статті ми розповімо, по яких параметрах можна вибрати найбільш відповідну праску відповідно до ваших потреб.

Витрати сил і часу на гладіння залежать від декількох параметрів праски, таких як рівень нагріву і матеріал підошви, режими роботи і конструктивні особливості (наявність зволожувача і очищення води, управління, можливість роботи без під'єднання мережевого шнура). При виборі праски необхідно приділити особливу увагу кожній з цих характеристик, підібравши ті, які найбільш відповідять вашим вимогам. Як правило, кожен виробник використовує свої фірмові назви для функцій. Нижче приведені основні з них, на які слід звернути увагу при покупці праски: 

Як вибрати праску. Робоча температура підошви.

  • Наявність регулятора для різних тканин (починаючи від делікатних і закінчуючи бавовною/шерстю). 
  • Наявність термостата для регулювання температури. 
  • Вища температура і швидкість нагріву підошви, які залежать від споживаної потужності праски. Чим вона вища, тим швидше нагріється праска до вибраної користувачем робочої температури, тим швидше утворюється пара в парозволожувачі і тим швидше відновиться початкова температура після її падіння із-за інтенсивного викиду пари (споживана потужність коливається від 800 до 2400 Вт). 
  • Наявність опції "відсутність пари" в прасках з вбудованими парозволожувачами. 

Відпарювання 

  • Пара необхідна для розгладження складок. Регулюйте подачу пари залежно від типу тканини. 
  • Наявність функції "паровий удар" або "турбопар" допоможе розгладити щільні, пересушені тканини, які важко піддаються гладінню. 
  • Функція розпилювання води (як з пульверизатора) допоможе зволожити тканину перед гладінням. 
  • При появі ознак погіршення зволоження використовується функція самоочищення. Праску заливають водою до верху, розігрівають до максимальної температури і вимикають. Після натиснення на спеціальну кнопку (або кнопку "Максимальна пара") пар під високим тиском виривається через канали в підошві, відносячи з собою частинки накипи і окалини. 
  • Шкала рівня води, що заливається, допоможе дізнатися, скільки води залишилося в резервуарі. Перевірте, чи легко заливати воду в ємність; у деяких прасках використовуються знімні резервуари. 

HEADER  

0 # Джасур 05.09.2019 04:05
http://iskartuva.tk/5mu5
Reply Reply with quote Quote
0 # rardFex 30.09.2019 10:54
Hello. And Bye.
Reply Reply with quote Quote
0 # MyCreditRNB 11.11.2019 03:29
Мое почтение вашей фирме сослужебница!
Как только безотлагательно пригодились бумажка, всякий раз сейчас есть варианты, как, например, уладить задачу – превратиться для родным то есть милым, у кредитное учреждение либо сделать кредит в этом микрофинансовой порядка.
Новый тактика ухватить кредитный договор – настоящий немудреный и далее доступный в одни руки, у кого конкретно существует вид на жительство, персональная кредитная диаграмма а проход за интернет-магази н. Выданный кредит online – безусловно неопасная благодеяние жилого он-лайн сервиса.
Сейчас действует Акция "Возьми 10 000 грн и участвуй в розыграше 1 000 000 грн". Первый займ под 0%.
Возьми кредит сейчас и тебе точно выстрелит, не упусти свой шанс!

С уважением, Ксения Евтушенко
менеджер проекта онлайн кредитования
быстрый займ харьков
Reply Reply with quote Quote
0 # rardFex 14.11.2019 15:44
posso usare l'italiano or english
Reply Reply with quote Quote

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить